Ірпінь

Ірпінь – чарівність цивілізованої провінції

zhizn v irpeneВсім відомо, що Ірпінь – найближче передмістя Києва з відмінною екологією і розвиненою інфраструктурою, розташований всього в 8 км від міської межі столиці. Не всі знають, що 120 років тому через річку Ірпінь був побудований міст, споруджена залізнична гілка Київ-Ковель. Ці події заклали основи привабливості і популярності міста.

Однак, саме тоді тут оселилися працівники залізниці, а трохи пізніше – сюди кинулася творча інтелігенція Києва. Почалося будівництво дачних селищ Гостомель, Буча, Ворзель. Тут виріс і придумав «Незнайку» письменник Микола Носов. У 30-ті роки минулого століття в Ірпені відпочивав Борис Пастернак і назвав місто «світом досконалої відірваності і ізоляції, але світом рівним і спокійним».

Ірпінь і емоції

Люди, які вивчають рекламу ЖК Ірпіня, пропонованих до продажу будинків і квартир, читають факти про місто і відзначають переваги:

  • велика кількість парків, соснових лісів і зелених насаджень;
  • добре розвинену соціальну, торгову, транспортну інфраструктуру;
  • доступні ціни на нові квартири в Ірпені, величезний вибір житла;
  • зручність транспортного сполучення з Києвом.

Факти стають враженнями, причиною зміни настрою і серйозною інформацією до роздумів після першої ж поїздки в місто по новій трасі або за іншим маршрутом з Києва. Звичний лоск столичного життя стає не настільки блискучим з кожним кілометром шляху:

  • люди починають дихати на повні груди, із задоволенням відчуваючи різницю між смогом і сосновим запахом, наповненим здоров’ям;
  • виявляють, що навколо є багато птахів, які співають і щебечуть на всі лади;
  • стомлений урбаністичними пейзажами з висотними коробками, незліченними світлофорами і пробками погляд жителя мегаполісу відпочиває, споглядаючи акуратні малоповерхові будинки з упорядкованими територіями, сквери, в яких гуляють щасливі матусі з дітьми, спокійні дороги з ввічливими учасниками руху, озерця і річечки.

Враження підсилюються від екскурсії по місту Ірпінь. Парки з облаштованими зонами барбекю, дитячі ігрові майданчики, велодоріжки, центральна площа з фонтанами і незаяложені ландшафтним оформленням, великі торгові центри та магазини – все це відразу хочеться взяти, полюбити, стати частиною тихої, але цивілізованої провінції.

Ірпінь і факти

У місті є все необхідне для різнобічного життя, для виховання і навчання дітей, турботи про здоров’я. Якщо цього недостатньо – дістатися до метро Академмістечко або Оболонь можна на маршрутному таксі (20 хвилин) або на власному автомобілі – 10 хвилин по новій трасі. Кияни, які живуть в спальних районах, витрачають на дорогу на роботу в 2-3 рази більше часу.

Відкривається все більше місць роботи в Ірпені, але і їздити в Київ – достатньо близько. Планування квартир і благоустрій територій ЖК Ірпінь задовольняють самі вибагливі критерії.

З’єднайте разом емоції і факти. Зробіть вибір для кращої якості життя!