Буча

Жити в лісі та в місті – реально

Немає сенсу перераховувати всі переваги життя в Києві. Столичні жителі насолоджуються красою міста, нескінченними об’єкт ами розважальної, спортивної, торговельної інфраструктури, відвідують театри, виставки, живуть в комфортабельних квартирах.

Все це, з несуттєвими обмеженнями, можна робити, проживаючи в передмістях Києва. Один з варіантів – розташований в лісі, місто Буча, яке схоже на великий санаторій. Тут по парканах ходять білки, заливаються солов’ї, літають сови – такі гості знімають стрес мегаполісу за лічені дні. Тут назустріч свіжому сосновому повітрю розгортаються легкі. Тут хочеться народжувати і виховувати дітей. Тут дуже гарно!

Скептики можуть вважати оду лісової Бучі марним ліричним відступом. Але прямий зв’язок сприятливої екології та спілкування з природою з відмінним здоров’ям очевидна. Є й більш прагматичні аргументи.

Особливості забудови, інфраструктура, ціни на квартири в Бучі

Сучасна Буча – це неповторні ландшафти і чудові пейзажі, історичні та пам’ятні місця, собори і церкви, квартири з сучасним плануванням в нових ЖК в Бучі, колоритна суміш минулого і сьогодення.

Від центру міста до Києва – близько 15 км. Від метро Академмістечко та Святошино в Бучу курсують маршрутки. На власному автомобілі зручно добиратися з Оболоні, Лівого берега, від метро Академмістечко. Значимі об’єкти інфраструктури:

 

  •  відомий на всю Київську область Бучанський парк з фонтаном, озером, атракціонами, велодоріжками, зонами барбекю та іншими об’єктами для сімейного відпочинку;
  • численні магазини – Нова Лінія в Бучі, Еко-маркет, Novus, бутики косметики, одягу, великий ринок;
  • обладнаний стадіон;
  • лікарня і поліклініка, аптеки, відділення банків;
  •  школи і дитячі садки, в тому числі, приватні;
  •  кінотеатр Акваріус з сучасними залами.

Задовільнити гастрономічні пристрасті можна вишукано і дорого – в ресторані Toscana Grill або душевно і дешево – в Аттаманше. Є маса інших кафе і кав’ярень.

Новобудови в Бучі

Городок активно забудовується. У сегменті новобудов переважають малоповерхові житлові комплекси, які природно вписуються в лісовий ландшафт. Сьогодні квартири в Бучі пропонуються в 15 ЖК, кожен з яких – ексклюзивний зразок архітектури та ландшафтного дизайну.

Вартість житла істотно дешевше, ніж в Києві. Нові будинки і квартири доступні молодим сім’ям, з урахуванням можливості використання вигідних іпотечних кредитів. Це гідний бонус до основної «фішку» міста Бучі.

Території у нових будинків впорядковані, організована охорона. Це безпечні двори з масою можливостей для дитячих ігор і занять спортом.

Всі перераховані достоїнства не є константою. Особливість передмістя – бурхливий розвиток в усіх напрямках і блискучі перспективи, в тому числі, по роботі в Бучі. Тут – найвища в Київській області народжуваність. Життя в Бучі – це здоров’я, самовираження і всі переваги цивілізації!